Metin2Krixus
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[INFO]Despre KrixusMt2

In jos

[INFO]Despre KrixusMt2 Empty [INFO]Despre KrixusMt2

Mesaj Scris de Admin Dum Ian 18, 2015 2:26 am

Proiectul KrixusMt2 a luat nastere din dorinta de a crea un server nou,diferit de serverele actuale.

De a lungul timpului,serverele private de Mt2 au aparut "ca ciupercile dupa ploaie",cele mai multe fiind deținute de persoane mai mult sau mai putin incompetente.Nu voi critica si nu voi ridica in slăvi pe nimeni,fiecare are dreptul sa si cheltuiasca propriul buget asa cum considera ca e mai bina pt. el/ea însuși.Insa datorita mulțimii de servere,majoritatea jucatorilor au prins o mare neîncredere față de serverele noi.Și pe buna dreptate as zice.
     Cei care au trecut prin aceeasi experiență,cu siguranță sunt satui de aceeasi proasta administrare,acelasi staff incompetent,aceleași hărți,aceleasi serverfile "de la host",nemodificate si pline de buguri.Si lista poste continua la nesfarsit.
   Serverul KrixusMt2 a luat nastere din dorința de a oferi iubitorilor de metin2 o alternativa la "plictiseala generală" care s a instalat de a lungul timpului.Nu ne am dorit sa va oferim un joc "pokemon" ,ci o noua alternativa,cu mai multe posibilitati si mai multe activități in cadrul jocului.
    Nu ne plac promisiunile ,ci faptele.De aceea am ales sa luam in echipa noastra membri putini dar competenti.
    Nu speram ca proiectul nostru sa ne aduca satisfactii materiale enorme.Suntem constienti ca in ziua de astazi donatiile s au rarit semnificativ.De aceea nu veti gasi niciodata in item shopul nostru,iteme cu valori exagerate,status ,moduri,6/7.De asemenea functiile in joc sau forum nu se dau pe donatii sau pe 2 vorbe.Multi jucatori parasesc serverul daca nu li se ofera functie imediat sau pt ca au adus 3 playeri.Preferam sa pierdem un jucator decat sa avem in staff un membru slab pregatit.
    Spre final,va mulțumim ca ati ales serverul nostru,speram sa aveți parte de o experiență cat mai placuta!

Cu respect,[Own]Khabal.

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 215
Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 34

https://krixusmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum