Metin2Krixus
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[NOU]Info Orar

In jos

[NOU]Info Orar Empty [NOU]Info Orar

Mesaj Scris de Admin Sam Iul 04, 2015 1:13 am

In ultima vreme,am fost ocupat cu cateva proiecte pe care trebuie sa le duc la bun sfarsit cat mai repede.In concluzie,prezenta mea pe server a fost afectata de acest lucru.Pana cand voi termina proiectele la care lucrez (Plus cateva idei pentru server,pe care vreau sa le pun in practica) , o sa va las mai jos orele la care puteti gasi un Owner online in cazul in care aveti nevoie.


[OWN]Khabal - Tehnician

In fiecare zi intre orele 22:00-00:00
In fiecare Duminica la Eventul PvM sau PvP dupa caz
In cazul in care am timp liber si pot intra in timpul zilei,voi anunta pe chat cum fac de obicei.
Exceptie fac zilele in care am avut o zi mult prea solicitanta si tot ce imi doresc este sa dorm.  Twisted Evil


[OWN]Daniel - Administrator

In general de la ora 21:00 il gasiti online,exceptie facand zilele in care este la job si il voi inlocui eu.


Astea sunt orele la care ne gasiti online in 99% din cazuri.Nu va bazati insa pe acest program ca sa injurati si sa va faceti de cap,nu uitati ca putem intra oricand si puteti fi prinsi "in fapt".



Admin
Admin
Admin

Mesaje : 215
Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 34

https://krixusmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum