Metin2Krixus
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Inchis]Update 21.07.2015

In jos

[Inchis]Update 21.07.2015 Empty [Inchis]Update 21.07.2015

Mesaj Scris de Admin Mar Iul 21, 2015 6:41 am

Va rog,ca de obicei,sa faceti update la client cu Autopatcherul!

1.Concursul de Box
Acest event se va desfasura in harta speciala pe care o veti gasi la Fantoma Sura.Mai multe detalii despre desfasurarea eventului gasiti aici: https://krixusmt2.forumgratuit.ro/t206-regulamentconcurs-de-box


2.Alte Modificari

1. S a rezolvat problema cu Switchbotul (Nu avea rez.foc,fulger si vant).Acestea au fost adaugate si toate bonusurile functioneaza perfect.

2.S au adaugat monstri in hartile in care erau putini.De asemenea,s a scazut rezistenta la Diavolul Tazmanian(mob din harta de 170)

3.S au adaugat in shop Gheare si Balante.

4.S a adaugat in shop Lada Oberork,din care puteti obtine Inelul exp de o ora.

5.De asemenea,la Dovleacul Jack,veti gasi Armurile de Box,care au fost schimbate din Costume in Armuri pt. a evita "fentarea" evenimentului de box.Armurile Rosu cu Alb sunt singurele permise la eveniment!

6.Dropul cuferelor clar de luna a fost modificat.De acum inainte aceste cufere dropeaza Litere,Mingi si Arme Saladin.

7.Bugul vizual la noile costume a fost rezolvat.

8.Au fost scoase Metinele Ou De Dragon in hartile in care erau cate 2 unul langa altul.De acum,nu mai aveti de la ce sa va bateti.De asemenea,au mai fost adaugate cateva Oua de Dragon in Farm Map Red.

9.A fost schimbat calul.


Harta de box urmeaza sa fie modificata in una din zile.Am incercat sa o modific astazi dar programul de mapping a decis ca azi nu  Evil or Very Mad

Saptamana viitoare va mai fi introdus un event nou,insa voi reveni cu informatii atunci cand va fi cazul.

De asemenea,de saptamana viitoare va fi disponibila functia Armament,datorita persoanelor care nu au ce lucra si vorbesc sa nu adoarma.Functia Armament este o functie care va arata ce iteme are pe el adversarul vostru sau orice player de pe server.Pt. cei care nu vor ca lumea sa afle cum joaca ei si ce iteme au,imi pare foarte rau....Insa eu sunt un om cinstit si nu am nimic de ascuns.M am cam saturat sa aud vorbe aiurea pe la colturi Very Happy



Acestea fiind spuse va urez o zi cat mai buna!







Admin
Admin
Admin

Mesaje : 215
Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 34

https://krixusmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum