Metin2Krixus
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[NOU]Update 5.08.2015

In jos

[NOU]Update 5.08.2015 Empty [NOU]Update 5.08.2015

Mesaj Scris de Admin Mier Aug 05, 2015 6:36 am

Pentru astazi nu am prea multe de spus pt. ca serverul a ramas la fel.Mantenanta a durat foarte mult pt ca timp de o ora am testat cateva sisteme noi iar timp de 3 ore am incercat sa bag Sistemul De Vouchere.Acest sistem insa ,oricum ar fi editat face erori in server,buguri la certificate sau nu functioneaza cum trebuie.Asa ca pana saptamana viitoare o sa caut o metoda prin care sa puteti folosi certificatele singuri.Ar fi mult mai simplu si pt voi si pt mine.

Ca si noutati,veti vedea la login de acum incolo 3 anunturi:Noutati Anunturi si Evenimente.
Acele noutati sunt Updatate zilnic si acolo veti vedea Evenimentele din ziua respectiva,anunturile si noutatile daca este cazul.

S a scazut damage la saman zmeu.Se ajungea la 70k critica pe Ragetul Dragonului.Damageul a fost scazut la jumatate la toate skillurile samanului zmeu.

Cu parere de rau va anuntam ca [HP]Jasco nu mai face parte din Stafful Metin2Krixus.In locul lui este [MOD]Twist3r care se va ocupa de acum incolo de jucatori si mai ales de jucatorii straini.In cursul acestei saptamani se va face un nou Concurs pt alegerea unui nou Helper.


Mai sunt cateva modificari de facut pe client,o sa revin cu o modificare la acest topic diseara cel mai probabil.Pana atunci o sa incerc sa ma odihnesc pt ca sunt foarte obosit.


O zi minunata!











Admin
Admin
Admin

Mesaje : 215
Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 34

https://krixusmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum