Metin2Krixus
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Inchis]Update 15.07.2015

In jos

[Inchis]Update 15.07.2015 Empty [Inchis]Update 15.07.2015

Mesaj Scris de Admin Mier Iul 15, 2015 5:53 am

Povestea de astazi:

Am decis sa dau totusi drumul la server,pt ca deja era tarziu si nu am vrut sa va mai tin cu serverul inchis.As fi vrut sa spun ca am implementat tot ce trebuia dar,din pacate,serverul a decis ca ar fi bine sa nu traduca toate misiunile asa ca a trebuit sa traduc din nou 50% din server.

Cu toate astea,asa cum am spus data trecuta,am schimbat limba serverului din Romana in Engleza.Probabil o sa gasiti greseli de traducere,pentru ca minunatul nostru server a decis ca ar trebui sa il traduc in cateva ore,asa ca m am grabit.Cred ca mai sunt greseli pe ici pe colo dar le voi remedia.

O sa gasiti in Map 1 un Npc numit "Cutie cu Manuscrise".Acel Npc va da la fiecare 6 Litere cate 1 x Pasta de Zahar.Cand ati strans 10 x Pasta de Zahar mergeti la Npc ul Bambi si va cumparati premiu.De acum incolo,literele nu se mai strang de catre Owner.


Am rezolvat anumite buguri de pe client,pe partea de Engleza si Italiana.Asa ca daca vreti sa aveti clientul Full in Engleza,Schimbati limba de la Optiuni -> Multilanguage.


Am schimbat interfata de login + interfata din joc.


Ce este important sa cititi
- Faceti update cu autopatcherul !

-In aceasta noapte pe la 3,o sa il mai tin offline o jumatate de ora,sa implementez niste chestii pe care le am deja si care probabil nu imi vor lua mai mult de 10 minute.Ce va fi de maine:

*Cateva seturi de costume noi
*Cateva misiuni noi
*Un Boss nou in harta Fantana Fermecata
*Un update la caractere,pt a echilibra rasele.Nu e Ok sa fiti toti Sura si nu e deloc Ok ca Sura sa dea cel mai mare Damage.
*Un update la Armele Imparat,pt cine nu stie,exista o sabie pe care intra Semi Oameni,iar pe celelalte nu intra.

Nu stiu ce ar mai fi de spus,daca va mai fi ceva o sa va anunt maine intr un topic.Sunt extrem de obosit si oarecum suparat,pt ca estimasem mantenanta la maxim 2 ore dar ma rog,se intampla si la case mai mari.  Evil or Very Mad


Va urez o zi buna si productiva!




Admin
Admin
Admin

Mesaje : 215
Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 34

https://krixusmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum