Metin2Krixus
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[INCHIS]Modificari 6.07.2015

In jos

[INCHIS]Modificari 6.07.2015 Empty [INCHIS]Modificari 6.07.2015

Mesaj Scris de Admin Lun Iul 06, 2015 3:53 am

-Am rezolvat problema cu mounturile care pica la Cufarul Inteligentei.
-Am rezolvat problema cu inelele de la Sistemul cu Puncte.Unele nu dadeau bonusul respectiv.
-Cei care aveati costume personalizate si nu le vedeati,va rog sa contactati un Owner pentru a primi un alt costum.
Update 7.07.2015
Am observat ca anumite persoane care vor sa joace,au probleme cu clientul la faza de selectare caracter si fara nici o eroare.Motivul nu este performanta calculatorului,deoarece in cele mai multe cazuri se intampla celor care au calculatoare bune.Motivul nu este nici clientul pt. ca l am testat.Poate nu i place interfata  Sad In concluzie,dupa ce veti face Update cu Autopatcherul,clientul va reveni la versiunea anterioara de selectare caracter,pana voi face alta versiune mai noua.

Modificarile care vor avea loc de saptamana viitoare
Incepand de saptamana viitoare(de la urmatoarea mantenanta) limba oficiala a serverului va fi schimbata din Romana in Engleza.Cu toate acestea inca veti mai avea optiunea de Limba Romana la sistemul Multilanguage,ceea ce inseamna ca veti putea vedea in romana numele itemelor,descrierea itemelor,bonusurile itemelor,interfata de login si creare caracter.Restul jocului va fi in limba engleza.Motivul pentru care aceasta schimbare va avea loc,este pt. ca vrem sa deschidem serverul si pt cei din afara.

NU vor disparea iteme si NU vor fi sterse conturi.Singura modificare majora adusa jocului va fi schimbarea limbii.

Deocamdata cam atat trebuie sa stiti,lucrez si la cateva sisteme noi dar momentan nu pot spune nimic pana nu vor fi gata.

Spor la joc!

Daca cineva este interesat sa ocupe postul de Moderator Forum ,va rog sa mi lasati un mesaj privat aici sau sa ma contactati pe joc.





Admin
Admin
Admin

Mesaje : 215
Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 34

https://krixusmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum