Metin2Krixus
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Inchis]Update 26.05.2015

In jos

[Inchis]Update 26.05.2015 Empty [Inchis]Update 26.05.2015

Mesaj Scris de Admin Mar Mai 26, 2015 7:07 am


1.S a adaugat o harta noua,o gasiti la fantoma sura si pt. a intra aveti nevoie de Cheie de Rubin.

Ce trebuie sa stiti despre aceasta harta:

-Nu puteti merge DECAT pe zona cu pietre(cele deschise la culoare).Restul hartii are blocaj.
-Va trebui sa gasiti drumul catre centrul hartii,va veti da seama destul de usor care este centrul pt. ca terenul se va schimba in alt fel de pietre.
-Cand ati intrat in centrul hartii,va trebui sa gasiti drumul catre Fantana.
-Aici puteti merge doar pe zona cu iarba(cea cu flori de o parte si de alta).
-Cand veti ajunge la fantana,va veti intalni cu Paznicul Fantanii,care va poate oferi un anumit cufar.(Cufar de Rubin).

 Sistemul de la Paznic functioneaza ca si o loterie,daca ati ghicit numarul,veti primi 1 x Cufar de Rubin.

 Cufarul de rubin este cel mai pretios Cufar din joc si are ca drop tot ce contine Cufarul de Topaz(Vrajitoarea Suprema),Tot ce contine Cufarul de Citrin (Ninja Demonica)+ cate 2 perle de fiecare (Albastre sau Rosii).Sansa este aceeasi ca la restul cuferelor.

 Puteti lua 1 singur cufar o data la 10 minute!
 
  Tot centrul hartii este Zona Safe(Ca si cercul din Map1),in concluzie nu o sa va puteti bate.


2. S a adaugat sistemul Fast Equip.O sa observati la inventar,desupra ItemShopului un semn albastru.Dati click acolo si va lamuriti despre ce este vorba.Oricum probabil deja stiti ce inseamna Fast Equip.

3.S a scos partea de bonusuri de la Inventar,de acum inainte o gasiti in partea dreapta a ecranului,despre care vom discuta imediat Very Happy


4.S a introdus sistemul de meniuri.In partea dreapta a ecranului aveti o sageata micuta.Dacnd click pe ea veti deschide un sistem de meniuri.In acest sistem puteti gasi:Lista bonusuri(PVM si PVP) ,Switchbot ,Depozit,Inel Teleport si Inel Anti Exp.AVETI GRIJA SA NU APASATI PE INELUL ANTI EXP IN LOC DE TELEPORT.

5.Am modificat terenul in totalitate la Taramul lui Lucifer si Taramul Zeilor.


Mai am cateva mici modificari pe client,pe care le voi face diseara,cand voi termina si prezentarea serverului.

VA ROG SA DATI UPDATE CU AUTOPATCHERUL CA SA NU VA BLOCATI SAU SA MI SPUNETI CA VEDETI ALB!


O zi cat mai placuta!





Admin
Admin
Admin

Mesaje : 215
Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 34

https://krixusmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum