Metin2Krixus
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Parere:Mai multe evente!!

2 participanți

In jos

Parere:Mai multe evente!! Empty Parere:Mai multe evente!!

Mesaj Scris de alindumitru Mar Iul 21, 2015 7:17 pm

Parerea mea este ca ar trebui mai multe evente,inafara de Hexagonale si PvM,altceva nu mai exista?
Atractia playerilor noi consta si in foarte multe evente,nu numai in reclame pe youtube etc,ar trebui adaugate evente ex:Hide,Speed,in fiecare seara OX la o anumita ora! Daca nu exista un Gm capabil pentru acest lucru,ar trebui ca Own sa aleaga unu.Chiar va rog sa rezolvati problema eventurilor!
Va multumesc! Smile

alindumitru

Mesaje : 2
Data de inscriere : 20/07/2015

Sus In jos

Parere:Mai multe evente!! Empty Re: Parere:Mai multe evente!!

Mesaj Scris de Admin Mier Iul 22, 2015 4:51 am

In primul rand,tu nu esti in masura sa stabilesti daca un membru din staff este sau nu competent.Daca e pus in Staff este pus cu un motiv,de catre Owneri.

In al doilea rand,ox zilnic-In nici un caz.

Foarte multe evente=iteme moka.Playerul trebuie sa mai si munceasca nu sa obtina totul de a gata.Ma mir ca n ai spus ca vrei sa dam certificate ca premiu Smile)

Exista deja Eventul de Box,eventul cu hexagonale care este zilnic,Pvm ul si Oxul.Si se va mai baga un event nou saptamana viitoare.Deocamdata ajunge ca dupa ne prostim inutil iar eu dragul meu,nu o sa mi vand sufletul pt. playeri.Jucatorii care apreciaza un server bun din toate punctele de vedere,sunt deja pe server si joaca de mult timp.Sa nu mai spun ca pe server joaca straini care nu inteleg o iota din joc dar stau acolo de ceva timp,pt ca le place jocul.Eu unul prefer calitatea nu cantitatea!Si decat sa fac nshpe mii de eventuri ca sa le fac viata usoara lenesilor,prefer sa am 50 de jucatori on.


Topic inchis.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 215
Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 34

https://krixusmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum