Metin2Krixus
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propunere Farm Map !

2 participanți

In jos

Propunere Farm Map ! Empty Propunere Farm Map !

Mesaj Scris de DangerStrike Dum Iul 19, 2015 12:30 pm

Salutare tuturor !
Am o propunere cu privire la mapele de farmat , respectiv la atacurile/jignirile care se intampla in acele mape deoarece jucatorii nu-si respecta mapele de farmat ale regatului de care apartin !
Propun ca fiecare caracter sa aiva voie sa farmeze doar in mapa regatului de care apartine . astfel s-ar evita atacurile abuzive...jignirile...etc
Spre exemplu sunt multi farmeri de lvl 75 la galbeni care nu pot farma deoarece un smecheras de lvl 250 din alt regat vine si bate playerii ...
Eu sincer , sa fiu un player nou intrat pe server , daca asi vedea ca nici macar nu-mi pot farma itemele in mapa de farmat asi iesi de pe server ... si cred ca sunt multi care gandesc la fel !

Daca aceasta propunere va fi luata in calcul rog ca staff-ul sa decida si o pedeapsa pentru cei ce vor incalca regula !

Va rog sa luati in calcul aceasta sugestie !
Multumesc anticipat !
Cu respect DangerStrike !
DangerStrike
DangerStrike

Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/07/2015
Varsta : 30
Localizare : Dubai

Sus In jos

Propunere Farm Map ! Empty Re: Propunere Farm Map !

Mesaj Scris de Admin Dum Iul 19, 2015 5:37 pm

In mod normal nu aveti voie sa intrati la Rosii de ex. daca sunteti din regatul Albastru.Dar probabil nimeni nu citeste ce scrie la intrarea in harta.O sa fac un topic special pe forum si voi anunta si pe server.Multumim pt. sugestie.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 215
Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 34

https://krixusmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum