Metin2Krixus
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Inchis]Autopatcher Nou

In jos

[Inchis]Autopatcher Nou Empty [Inchis]Autopatcher Nou

Mesaj Scris de Admin Sam Mai 23, 2015 6:38 am

Dupa cum v-am spus de ieri,incepand de astazi este disponibil un nou Autopatcher,ca pe Oficial.Sper sa nu aveti probleme cu el,eu l am testat pe mai multe pc -uri si mi a mers perfect.

ATENTIE
-In momentul in care rulati noul Autopatcher,acesta va face Update la TOATE fisierele din folderul pack (1.65GB),in conculzie daca aveti net mai prost,va recomand sa l puneti la Update cand nu aveti treaba la PC.

-Exista 2 versiuni de Autopatcher:

Prima versiune-versiunea Full

-Versiunea Full creaza o noua copie a clientului.In concluzie,in loc de KrixusMetin2 v 1.1 ,veti avea un nou folder numit KrixusMetin2 v 1.2.
Pt Download Click Aici si alegeti versiunea Full>>>>>>
DOWNLOAD


Beneficiile versiunii full sunt urmatoarele:
-Fisierele cu vechiul Autopatcher sunt sterse.
-Anumite fisiere nefolositoare din client sunt sterse.
-Rezolvare Runtime Error(Instructiuni+Fisier) direct din client. (Windows XP,Vista,7 si Cool
-Pt.Instalare va rugam sa extrageti continutul Arhivei oriunde doriti in pc ul d-vs si sa rulati Autopatcher.exe

Dezavantajele versiunii full:
Timp mai mare de download (Arhiva are 100MB)


Versiunea 2-versiunea Simpla

-Versiunea simpla "rescrie" toate fisierele din Pack,exact ca un Copy and Replace.

Pt download click aici si alegeti versiunea Simplu>>>>>>
DOWNLOAD


Beneficiile versiunii simple:
-Timp mai mic de Download (3MB)

Dezavantaje:
-Inca veti avea fisierele Autopatcherului vechi,lucru care va poate induce in eroare si de asemenea poate ingreuna clientul.

Pt.a instala ,descarcati arhiva si copiati fisierul Autopatcher.exe in folderul in care aveti Metinul,dupa care rulati Autopatcher.exe.

In ambele versiuni timpul de asteptare la update este acelasi,in concluzie va recomand Versiunea Full.
Versiunea Simpla a fost adaugata pt. cei care au net slab sau diferite probleme.Oricum,este recomandabil sa descarcati Versiunea Full.



La primul Update,Autopatcherul va descarca absolut toate fisierele din pack,dupa care la urmatoarele Update uri vi se vor descarca doar fisierele noi.


P.s.-In cazul in care descarca prea multa lume,e posibil sa va mearga mai greu,in concluzie va rugam sa aveti rabdare.




Admin
Admin
Admin

Mesaje : 215
Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 34

https://krixusmt2.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum